انواع میلگرد صنعتی |فروشندگان میلگرد صنعتی

میلگرد فولادی | میلگرد ها از جنس فولاد ساخته و تولید میشوند که در صنعت و ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارند.در تمامی کشور ها از میلگرد به عنوان بخش اصلی ساختمان سازی و مقاوم سازی در ستون ها و همچنین کف ساختمان استفاده میشود.میلگرد در انواع مختلفی ساخته و تولید میشوند. میلگرد آجدار ،میلگرد ساده ،میلگرد صنعتی و میلگرد زیگزاگ از جمله میلگردهایی هستند که کاربرد فراوانی دارند.میلگگردهای اجدار که اج هایی همانند نخ یا طناب به دور میله فولادی پیچیده شده اند و دور تا دور ان را فرگرفته اند و بیشتر در ساختمان سازی و مقاوم سازی ستون ها به کار میرود. این نوع میلگردها با چسبندگی که بین عاج خود و بتن ایجاد میکنند باعث جلوگیری از حرکت و تکان بتن و در نتیجه ترک یا از هم پاچیدن بتن میشود.میلگرد های ساده که سطحی صاف دارند و برای مقاوم سازی بتن در کف ساختمان به کار میروند.
میلگرد ها از جنس فولاد ساخته و تولید میشوند که در صنعت و ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارند. در تمامی کشور ها از میلگرد به عنوان بخش اصلی ساختمان سازی و مقاوم سازی در ستون ها و همچنین کف ساختمان استفاده میشود.

میلگرد سمانته میلگرد ST52میلگرد VCNمیلگرد MO40
میلگرد ترانسمیلگرد SPKمیلگرد CK45میلگرد A105

 

کاربرد میلگرد صنعتی

میلگرد صنعتی با توجه به نیاز صنایع به میلگرد، تولید و به بازار مصرف عرضه میشود. میلگرد صنعتی برای مصارف ساختمانی مناسب نیست و تنها از آن در بخش های صنعتی استفاده میشود. برای ساخت میلگرد صنعتی از فولاد که یکی از مهمترین فلزات در ساخت میلگرد محسوب میگردد استفاده میشود.

میلگرد های صنعتی از لحاظ قطر و همچنین ساختار با میلگردهای معمولی متفاوت هستند. بیشتر میلگردهایی که امروزه در بخش ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرند از نوع آجدار هستند در صورتیکه میلگردهای صنعتی از هیچگونه آجی بر روی خود نبوده و سطح آنها کاملا صاف و سیقلی میباشد. البته میلگردهای صنعتی آجدار نیز وجود دارند که برای برخی فعالیت های صنعتی استفاده میشوند ولی به طور کلی میلگردهای با سطح صاف و سیقلی در صنایع کاربرد بیشتری دارند.

قطر این میلگردها بیشتر از میلگرد های معمولی است و به مراتب از مقاومت خمشی بیشتری نیز برخوردار هستند.

میلگرد در انواع مختلفی ساخته و تولید میشوند

  • میلگرد آجدار
  • میلگرد ساده
  • میلگرد صنعتی
  •  میلگرد زیگزاگ

از جمله میلگردهایی هستند که کاربرد فراوانی دارند.

جدول محاسبه وزن تقریبی میلگرد فولادی

شرکت بازرگانی سازه گستر سعادت توس پایا بعنوان بزرگترین شرکت بازرگانی و تامین کننده آهن آلات، تسمه فولادی، میلگرد فولادی، ورق فولادی، شمش فولادی، چهارپهلو، لوله صنعتی در شمال شرق کشور می باشد

جهت اطلاع از قیمت های روز و سفارش با شماره های ۰۵۱۳۲۴۰۴۰۰۰| ۰۲۱۲۲۲۴۷۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.

میلگردهای اجدار که اج هایی همانند نخ یا طناب به دور میله فولادی پیچیده شده اند و دور تا دور ان را فرگرفته اند و بیشتر در ساختمان سازی و مقاوم سازی ستون ها به کار میرود.

این نوع میلگردها با چسبندگی که بین عاج خود و بتن ایجاد میکنند باعث جلوگیری از حرکت و تکان بتن و در نتیجه ترک یا از هم پاچیدن بتن میشود.میلگرد های ساده که سطحی صاف دارند و برای مقاوم سازی بتن در کف ساختمان به کار میروند.

فروشندگان میلگرد صنعتی

دانلود صفحه فروشندگان میلگرد صنعتی

Toospaya

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *