شرکت بازرگانی سازه گستر سعادت توس پایا بعنوان بزرگترین شرکت بازرگانی و تامین کننده آهن آلات، انواع شمش فولادی، شمش بیلت،شمش اسلب، شمش بلوم، انواع لوله صنعتی در شمال شرق کشور می باشد

شمش فولادی یکی دیگر از محصولات آهن روز است که از جمله فرآورده های میانی نورد فولاد است. شمش فولادی به سه صورت :

  • اسلب
  • بیلت
  • بلوم

تولید می گردد.

بیلت,بلوم و اسلب از جمله محصولات فولادی نیمه ساخته هستند که باید فرآوری شوند شمش بیلت یا شمشال از فرآوردهای میانی نورد فولاد می باشد، نسبت به شمش طول بیشتری دارد و سطح مقطع کمتر از 230 سانتی متر مربع دارد ، سطح مقطع آن دایره یا مربع با عرض کمتر از 15سانتی متر می باشد. شمش اسلب یا تختال برخلاف بیلت و بلوم مستطیل شکل است و معمولا به ضخامت 230 میلی متر و عرض 1.25متر و طول 12 متری می باشد. اسلب ماده ی اولیه ساخت ورق فولادی می باشد.

 

مشاهده این مطلب » کارخانجات شمش فولادی در مشهد

 

خرید شمش فولادی

شمش اسلب یا تختال

برخلاف بیلت و بلوم مستطیل شکل است و معمولا به ضخامت 230 میلی متر و عرض 1.25 متر و طول 12 متری می باشد. اسلب ماده اولیه ی ساخت ورق می باشد

شمش بیلت یا شمشال

از فرآورده های میانی نورد فولاد می باشد، نسبت به شمش طول بیشتری دارد و سطح مقطع آن کمتر از 230 سانتی متر مربع می باشد که سطح مقطع آن دایره یا مربع با عرض کمتر از 15 سانتی متر است.

 

مشاهده این مطلب » قیمت شمش فولادی

 

بلوم یا شمشه

شبیه بیلت است ولی با عرض بیش از 15 سانتی متر یا به عبارتی سطح مقطع آن کمتر از 230 سانتی متر مربع می باشد. بلوم برای ساخت سپری ، تیرآهن و غیره کاربرد دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *