فروش تسمه فولادی

شرکت بازرگانی سازه گستر سعادت توس پایا بعنوان بزرگترین شرکت بازرگانی و تامین کننده آهن آلات، چهارپهلو، تسمه فولادی، ورق فولادی، شمش فولادی، لوله صنعتی در شمال شرق کشور می باشد

جهت اطلاع از قیمت های روز و سفارش با شماره های ۰۵۱۳۲۴۰۴۰۰۰ | ۰۹۳۵۲۳۹۴۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.

تسمه فولادی به مقطعی که اختلاف عرض با ضخامت آن زیاد باشد تسمه فولادی میگویند. از تسمه ها برای تولید و ساخت وسایل و ابزارهای گوناگون از جمله درب های انواع تسمه های موجود در بازار شامل تسمه نوردگرم و سرد، تسمه گالوانیزه ، تسمه استنلس استیل و تسمه آلومینیوم و دیگر آلیاژها می باشند. قیمت تسمه فولادی به قیمت ورق سیاه وابسته است.آکاردئونی، نرده ، پنجره، کلاف، درب های آهنی، وسایل کشاورزی و انواع کمربند فلزی که برای نگهداری کپسول و لوله ها کاربرد دارند استفاده میشود.

انواع تسمه فولادی

تسمه فولادی در 4 روش مختلف تولید میشوند. در دادامه به بررسی روش های تولید تسمه فولادی می پردازیم:

  • تسمه فابریک

برای تولید تسمه فولادی فابریک از شمش فولادی استفاده میکنند. شمش های فولادی را به روش نوردگرم و نورد سرد برای تولید این محصول تغییر شکل میدهند.

  • تسمه فولادی ماشین کاری

از بهترین و دقیق ترین روش های تولید تسمه فولادی، روش ماشین کاری می باشد. در این روش ورق ها با استفاده قیچی یا گیوتین برش داده میشود و در اندازه های منظم آماده میشوند. تلورانس تسمه های ماشین کاری شده بسیار کم می باشد. دو مشکل اساسی این تسمه ها این است که معمولا تاب برمیدارند و لبه های آن بسیار تیز و برنده می باشد.

  • تسمه فولادی ترانس

برای ساخت این تسمه ها معمولا از تسمه های فابریک یا ماشین کاری شده استفاده میکنند. این تسمه ها به علت دقت بالایی که دارد کاربرد آن ها در صنایعی میباشد که نیاز به ابعاد و اندازه های دقیق دارد.

  • تسمه فولادی نورد

برای تولید تسمه فولادی نورد از روش نورد گرم و سرد استفاده میکنند. تولید تسمه به روش نورد سرد با کیفیت تر از محصولاتی است که به روش نورد گرم تولید میشوند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *