شرکت سازه گستر سعادت توس پایا

شرکت بازرگانی سازه گستر سعادت توس پایا در سال 1375 با دیدگاهی متفاوت به جمع فعالان صنعت آهن و فولاد کشور پیوست و با توجه به فعالیت های گسترده در سالهای اولیه موفق به کسب چندین نمایندگی از شرکت های داخلی شد، که سبب گردید تحول نوینی در صنعت استان و عرضه محصولات فولادی صورت گیرد . از همان ابتدا خط مشی شرکت بر این بوده است که به عنوان یک منبع مطمئن، قابل اتکاء و برتر در این عرصه شناخته گردد و با هدف فراهم نمودن بستری جدید و متفاوت در زمینه‌ی خرید و فروش و کسب رضایت مشتری به همکاری و تعامل مستمر و بلند مدت با مشتریان ادامه دهد.

آمادگی عقد قرارداد

شرکت سازه گستر سعادت توس پایا آمادگی عقد قرارداد فروش آهن آلات صنعتی و فولاد های آلیاژی را با تمامی ارگان ها، سازمان ها و مراکز خصوصی و دولتی دارد و می کوشد تا با کمک به تامین نیازهای این صنعت گام بلندی در جهت رشد اقتصادی این کشور بر دارد.
آمادگی عقد قرارداد / آهن / اهن / فولاد / آهن آلات / اهن الات / کارخانه

چرا سعادت توس پایا را انتخاب کنید؟

تجربه کاری

با توجه به فعالیت دو دهه ای ما در زمینه آهن آلات، در تلاشیم  تجربه ی خود را با شما در میان بگذاریم تا بتوانید در تصمیم گیری و انتخاب محصول انتخاب درست را داشته و محصولی که بهترین انتخاب برای کار شما می باشد را به شما ارائه بدهیم.

اعتماد

با یاری خدا توانسته ایم تا به امروز امین و مورد اعتماد مشتری های خود باشیم و با ارائه جنس مرغوب سعی در تثبیت خود در اعتماد سازی داریم.

مشتری مداری

مشتری مداری یکی از آرمان های اصلی و شعار همیشگی این مجموعه بوده و تمامی پرسنل شرکت می کوشند تا با جلب رضایت مشتری نسبت به ارائه خدمات و فروش محصولات بپردازند.

تصاویر

شرکت های مرتبط با ما