ورق کاویان چیست ؟

 

کارخانه ورق کاویان با پیاده سازی الگوی HSE و تبعیت از آن توانسته در جهت حفظ ارزش های محیط زیست و رفاه کارکنان قدم های مثمر ثمری بردارد. این کارخانه برای برآورده کردن هر چه بیشتر رضایت مشتری، واحدهای کنترل کیفی متعددی را برای بازرسی کیفیت محصولات تولیدی مستقر نموده است.

این واحدها مجهز به لوازم و ابزارآلات آزمایشگاهی بسیار مدرنی می باشد. نیروهای کارآمد این کارخانه با داشتن تجربه و دانش ، به دنبال تامین روز افزون رضایت مشتری در بازار های داخلی و خارجی هستند.

در فولاد کاویان مواد اولیه یا اسلب از عرضه کنندگان داخلی یا خارجی خریداری می گردد. سپس در کوره ها تا دمای 1200 درجه سانتیگراد ذوب شده و به واحد پوسته زدایی انتقال می یابند. در این واحد توسط آب فشار قوی اسلب ها پوسته زدایی شده و سپس وارد واحد نورد می شوند و در این واحد ضخامت ورقها کاهش می یابد. از اشعه گاما برای اندازگیری ضخامت ورقها استفاده می شود.

بعد از موج گیری ورق ها، آنها در اندازه های معین برش داده شده و درنهایت به بستر خنک کننده انتقال می یابند. بعد از خنک شدن ورقها، نوبت به دسته بندی و ارسال نهایی محصول به انبار می رسد که در این مرحله دسته بندی توسط ماشین های مجهز دسته بندی انجام می شود.

برای کسب اطلاع از قیمت های روز ورق های فولادی و جهت ثبت سفارش و خرید با ما درتماس باشید

۰۵۱۳۲۴۰۴۰۰۰ |۰۲۱۲۲۲۴۷۰۰۰

 

 

 

انواع ورق های فولادی توس پایا

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *