فروش تسمه

شرکت بازرگانی سازه گستر سعادت توس پایا بعنوان بزرگترین شرکت بازرگانی و تامین کننده آهن آلات، تسمه فولادی، انواع ورق فولادی، انواع شمش فولادی، انواع چهارپهلو، انواع لوله صنعتی در شمال شرق کشور می باشد

جهت اطلاع از قیمت های روز و سفارش با شماره های ۰۵۱۳۲۴۰۴۰۰۰ | ۰۹۳۵۲۳۹۴۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.

امروزه تسمه ی فولادی در تمامی ابعاد زندگی ما وجود دارد و به حدی کاربردآن گسترده شده است که نمیتوان نقش آن را در زندگی نادیده گرفت. تسمه های فولادی بدلیل ظاهر باریک و مسطح ،امکان بازیافت وسیع (به ویژه فولاد نیمه ساخته) را دارند. همچنین از سایر ویژگی های آنها میتوان به مقرون به صرفه بودن ، کربن کم و مقاومت بالای آنها اشاره کرد. آنها در صنعت ساخت و ساز نیز بسیار کاربردی هستند.اتوموبیل هایی که هر روز از آن استفاده میکنیم نیز دارای تسمه فولادی می باشند. 

از کاربردهای تسمه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • اولین کاربرد تسمه فولادی در صنعت قابسازی است. چهارچوب اکثر ساختمانها را تسمه های فولادی تشکیل میدهند و همچنین خواهید دید که این فولاد مسطح به راحتی برشکاری و جوشکاری می شود.
  • کاربرد دوم تسمه های فولادی در انرژی های تجدید پذیر است.
  • پایه و اساس سازه های برج های عظیم و تقویت کننده بتن را برای پایه های توربین ها ، درب مخزن های آب و غیره فراهم می کند.
  • پروژه هایی در مقیاس بزرگ که به منظور افزایش یا بهبود عمر ساختمان طراحی شده اند.
  • لوازم خانگی
  • قطعات زینتی

از آنجا که می توان قطعات را در مرحله قبل از ساخت در کارخانه و یا به عنوان قطعات آماده خریداری کرد (مانند تیرهای صفحه و قلاب ها) و یا تسمه های از قبل برشکاری شده را از کارخانه خرید و یا در محل ساخت و ساز آن را برشکاری کرد ، بخش زیادی از کار پیش از خرید از کارخانه و شروع کار انجام می شود. مانند همه ی سازه های فولادی ، دوام تمام روش های اتصال – از پیچ و مهره تا پرچ – به این معنی است که می توان تسمه های فولادی تخت را به شکل دلخواه درآورد و یا با هر ماده دلخواه سطح آن را پوشاند.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *